Co prawda wakacje dopiero co się zaczęły, ale warto przyjrzeć się, co kupić na nowy rok szkolny. W tym notowaniu TOP5 – farby.


5

Astra farby plakatowe w tubach 12 kolorów 30Ml

Cena  37,64 
Farby plakatowe są farbami wodnymi, kryjącymi o czystych i intensywnych barwach. Ze względu na znakomitą przyczepność, nadają się do malowania na takich podłożach jak: papier, karton, drewno, ceramika, kamień. Wymalowane powierzchnie po wyschnięciu są matowe o intensywnych barwach, odporne na działanie światła i ścieranie. Konsystencja farb plakatowych (pasta) pozwala na wykonywanie prac w różnych technikach np.: impasto, fakturowanie, malowanie farbą rozcieńczoną i innymi. Wysoką jakość farb uzyskujemy dzięki bardzo dobrym pigmentom i spoiwom użytym do produkcji tych farb, oraz technologii produkcji.

4

Farby witrażowe Glass Deco 12 kolorów Blister Amos

Cena  27,18 
- wyraziste kolory
- łatwa aplikacja farb
- odklejalne
- gotowy, wyschnięty wzór można przenosić z folii na inne powierzchnie
- możliwe jest łączenie farb witrażowych z innymi technikami: klejem z brokatem, Ciasto-Plasto
- zawiera: czarny kontur, złoty kontur, 10 kolorów farb, klej w sztyfcie 8g, folie i wzorniki
- pojemność: 10,5 ml
- zgodne z normą CE i z wymaganiami ACM Institute INC. USA

3

Crayola farby do malowania palcami 4 Kol 3239

Cena  25,65 
Dla dzieci od 2. roku życia. Farby do malowania palcami z serii CRAYOLA MINI KIDS - przeznaczone dla dzieci w wieku 2+. ZAWARTOŚĆ: 4 tuby z farbami przeznaczonymi do malowania palcami w kolorach: czerwonym żółtym zielonym niebieskim. Pojemność jednej tuby to 150ml. Farby są całkowicie bezpieczne dla maluchów i łatwo spieralne / zmywalne.

2

Farby w sztyfcie Playcolor 12 Instant

Cena  38,96 
Spieralne, nie zawierają szkodliwych substancji do malowania na papierze, kartonie, drewnie. Łatwa aplikacja bez konieczności używania wody i pędzli. W zależności od siły nakładania można uzyskać efekt woskowych kredek lub farb plakatowych. Specjalna formuła zapewnia dobre krycie malowanych powierzchni kolorem. Szybkoschnące, po wyschnięciu zachowują kolor i lekki połysk. Nie kruszą się i nie odpryskują. Plastikowa oprawka chroni ręce przed pobrudzeniem. Produkt spełnia wymogi europejskiej normy EN 71.

1

Astra farby luminescencyjne 10 Ml 6 kolorów

Cena  16,37 
Farby wodne luminescencyjne świecące w ciemności. Idealne do każdego rodzajów papieru, szkła, ceramiki, drewna oraz ściany. Cały zestaw znajduje się w etui. Farby dla dzieci od + 3. Efekt świecenia zależy od czasu naświetlania światłem sztucznym lub naturalnym. Farby 6x10ml


Zestawienie opracowano w oparciu o informacje porównywarki cen ceneo.pl
i ukazuje preferencje zakupowe internautów. 
 

Katagoria: rankingi artykułów piśmienniczych, TOP5
Słowa kluczowe: , , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 2283  razy.