5

Biurko Kettler Logo Duo białe, dzielony blat, szuflada

Cena  1679,00 
Biurko Kettler Logo Duo z hydrauliczną regulacją pochylenia blatu oraz regulacją wysokości.

4

Biurko Helmar Julia

Cena  368,00 
Biurko z regulowaną wysokością blatu oraz regulowanym kątem blatu.
Duże biurko do odrabiania lekcji oraz różnych zabaw i gier edukacyjnych. Biurko młodzieżowe posiada dużą powierzchnię roboczą oraz przydatną szufladkę i oryginalny, innowacyjny wygląd. Ponadto biurka gwarantują poprawną postawę podczas rysowania, pisania, czytania i zabawy.

3

Biurko Kettler Comfort

Cena  999,00 
Te meble nie tylko rosną wraz z dzieckiem, ale i odpowiadają na jego potrzebę ruchu i przyzwyczajenia w zakresie nauki i zabawy. Do tych cech zalicza się regulacja pochylenia blatu biurka oraz jego obsługa. Wszystkie mechanizmy regulacyjne odpowiadają najwyższym wymogom bezpieczeństwa.

2

Vipack biurko do wysokiego łóżka Pino

Cena  683,00 
VIPACK to belgijska firma produkująca meble dla dzieci znana na rynku europejskim od lat. Wytwarzane przez nią produkty charakteryzują się najwyższą jakością, dbałością o szczegóły i designerskim wyglądem. Znakomita znajomość dziecięcych potrzeb i chęć spełniania ich marzeń zaowocowała całą linią mebli, które są wyśmienitym przykładem symbiozy urody, praktyczności i ekscentryczności.
Pasuje do wysokiego łóżka oraz do łóżka ze zjeżdżalnią.

1

Biurko Halmar Collorido

Cena  468,00 
Kolekcja nowoczesnych biurek, idealnie nadających się do pokoju dziecięcego. Perfekcyjne wykończenie oraz ciekawy design tworzą znakomite zestawienie dla nawet najbardziej wymagających użytkowników.


Zestawienie opracowano w oparciu o informacje porównywarki cen ceneo.pl
i ukazuje preferencje zakupowe internautów. 
 

Katagoria: rankingi mebli szkolnych, TOP5
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1106  razy.