Darmowy hiszpański na platformie Windows Phone

Krakowski start-up Tweeba wydał nową aplikację mobilną na platformę Windows Phone. Kurs „Ucz się języka Hiszpańskiego” zawiera wiele słówek i podstawy gramatyki hiszpańskiej.

Historia firmy Tweeba rozpoczęła się, gdy jeden z członków zespołu zapisał się na kurs językowy w pewnej z krakowskich szkół. Chciał powtarzać słówka w czasie wolnym, gdy podróżował tramwajem. Jak się okazało, na swojego smartfona z Androidem nie mógł znaleźć żadnej ciekawej propozycji do nauki hiszpańskiego. Grupa młodych programistów zdecydowała się wziąć sprawy w swoje ręce i wydać stosowną aplikację własnymi siłami. Tak rozpoczęło się pasmo sukcesów „Ucz się języka Hiszpańskiego”. Apka zdobyła między innymi nagrodę Appaward w 2013 roku.

– Obecnie z sukcesami wprowadzamy nasze apki na nowe platformy sprzętowe – mówi Grzegorz Pękała z www.tweeba.pl. – Postanowiliśmy pójść za ciosem i wykorzystać rosnącą popularność środowiska Windows Phone do przedstawienia naszych możliwości. Kurs hiszpańskiego pozwoli poznać podstawy tego języka, jak również wzbogacać swoje słownictwo uczniom bardziej zaawansowanym w nauce. Chciałbym podkreślić, że podczas projektowania aplikacji mobilnej kładliśmy nacisk na przejrzystość interfejsu i prostotę obsługi. Wsłuchiwaliśmy się dokładnie w to, co mówili nam użytkownicy.

Aplikacja do pobrania tutaj.

www_windowsphone_com_pl_store

To kolejny już program, który publikuje zespół start-upu z Krakowa. Dotychczas na system Microsoftu ukazały się aplikacje do nauki angielskiego i niemieckiego. Warto przypomnieć, że oprogramowanie młodych przedsiębiorców z Małopolski szturmem zdobyło w 2013 roku market Google Play.

Źródło
 
 

Katagoria: Aktualności
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 531  razy.