Grając – ucz się angielskiego

Młodzi krakowscy przedsiębiorcy z firmy Bizo Mobile wydali właśnie na światowy rynek nowatorską aplikację do nauki angielskiego na telefonie komórkowym – Lingo Games.

Lingo Games skierowana jest głównie do ludzi młodych – uczniów i studentów. Aplikacja jest połączeniem nauki metodą tradycyjną z grami zręcznościowymi, co sprawia że nauka angielskiego słownictwa jest szybka i przyjemna. Pozwala nauczyć się 7500 najczęściej używanych angielskich słów (wkrótce 16000), które podzielone są na 19 kategorii tematycznych i 3 poziomy trudności. Do każdego słowa dołączono wymowę nagraną przez native speakerów z Wielkiej Brytanii. Aplikacja sama układa harmonogram nauki na kolejne dni i powtarza słowo w odpowiednim momencie.

bizo-mobile-2

Uczący się języka obcego często narzekają, że tradycyjna forma nauki słownictwa jest nudna i monotonna, przez co tracą motywacją do codziennej i systematycznej pracy. Lingo Games rozwiązuje ten problem, poprzez urozmaicenie nauki popularnymi grami zręcznościowymi m.in. znanym i lubianym wężem.

Aplikacja zawiera 8 specjalnie zaprojektowanych gier edukacyjnych. ‘Snake’ (wąż) to gra, w której zadaniem użytkownika jest ułożenie poprawnego angielskiego słowa poprzez zjedzenie liter w odpowiedniej kolejności. Natomiast w grze ‘Bomber’ użytkownik musi obronić miasto przed bombardowaniem. Żeby to zrobić należy zestrzelić bombę z poprawnym angielskim tłumaczeniem danego słowa.

 

Aplikację można pobrać za darmo ze sklepu Google Play, link do pobrania znajduje się na stronie www projektu: www.lingo-games.com. Już w pierwszych dniach od premiery aplikacja otrzymuje bardzo dobre komentarze i oceny od użytkowników sklepu z aplikacjami na telefony z systemem Android.

bizo-mobile-1

 
 

Katagoria: Aktualności
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 1005  razy.