Select Page

Kategoria: Porady

Jakie studia techniczne wybrać?

Tegoroczni maturzyści stoją przed jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Muszą odpowiedzieć sobie na pytanie dotyczące swojej przyszłości zawodowej i wybrać ścieżkę swojego rozwoju.

Read More

Marzysz o pracy w chmurach? Jak zostać stewardessą?

Choć prestiż zawodu stewardessy osłabł na przestrzeni lat, wciąż jest bardzo atrakcyjnym wymarzonym zawodem dla wielu osób. Zaglądamy od podszewki w zawód stewarda/stewardessy i opowiadamy o tym, co trzeba zrobić, aby nim/nią zostać.

Read More

Nauka angielskiego w USA – przygoda, która się opłaca!

Dla młodych ludzi, którzy właśnie ukończyli szkołę średnią lub jeszcze studiują, jest to ostatni dzwonek na nadrobienie wszelkich zaległości językowych. Ci, którzy zdają sobie z tego sprawę, decydują się na wyjazd językowy za granicę, który jest najefektywniejszym sposobem na opanowanie języka.

Read More

Studia gwarantujące zatrudnienie

Kierunkiem studiów, który ostatnimi czasy daje gwarant naszego rozwoju, a także ogromną możliwość na dobrze płatną oraz przyszłościową pracę na pewno jest logistyka.

Read More

Właściwe meble do pokoju dziecięcego

Jednym z przyjemniejszych momentów w urządzaniu domu lub mieszkania jest urządzenie pokoju dla naszego dziecka. Jest to najbardziej dynamiczne miejsce w naszym mieszkaniu, bo zmienia się tak szybko jak zmieniają się potrzeby i oczekiwania naszego malucha.

Read More

Edukacja finansowa dziecka

Z pewnością każdy zdaje sobie doskonale z tego sprawę, że dzięki oszczędzaniu można uzyskać całkiem pokaźne sumy pieniędzy pod koniec miesiąca bądź roku. Na co warto odłożyć kwotę pieniędzy?

Read More

Czy warto zostać aktorem w Polsce?

Odgrywanie ról to domena nie tylko profesjonalnych aktorów i aktorek. Każdego dnia jesteśmy zmuszeni zakładać kilka „scenicznych masek” i stawać się określona postacią. Jak to wszystko przedstawia się jednak na tle profesjonalnego aktorstwa? Czy warto zostać aktorem w Polsce?

Read More
  • 1
  • 2