5

Plecaczek Ulica Sezamkowa Elmo różowy

Cena  47,00 
Mały plecak, jedna komora, jedna kieszeń na froncie, boczne kieszenie z siatki, profilowane pasy nośne, ozdobne pullery.

4

Plecak przedszkolny Pingwiny z Madagaskaru

Cena  21,50 
Plecak przedszkolny, jedna komora, uchwyt i szelki z taśmy.

3

Plecak w kółka Drifted

Cena  30,72 
Plecak jednokomorowy w kolorowy wzór kółek z dodatkową kieszenią z przodu. Duża, pojemna komora z wygodnym otwarciem, zapinanym na suwak oraz 2 boczne kieszonki z siatki na bidon lub butelkę. Plecak idealnie nadaje się do szkoły lub na wycieczkę.

2

Majewski plecak młodzieżowy Wilk - The Mountain Big Face

Cena  44,00 
lecak młodzieżowy wykonany z najwyższej jakości materiałów, nieprzemakalnych i łatwych do czyszczenia. Posiada szerokie ergonomiczne szelki z regulacją długości, co zwiększa komfort użytkowania. Funkcjonalność użytkowania gwarantują 2 pojemne komory główne i 2 kieszenie zewnętrzne, które wraz z organizerem na przybory do pisania pomagają dobrze rozlokować zawartość i utrzymać porządek w plecaku. Boczne elastyczne kieszonki stanowią idealne miejsce na bidon czy butelkę z napojem.

1

Plecak dziecięcy pomarańczowy

Cena  30,55 
Super plecak dla przedszkolaka w kształcie pomarańczowego potworka. Plecak jednokomorowy z dodatkową kieszenią z przodu. Posiada materiałowy uchwyt do przenoszenia i regulowane szelki. Idealny do przedszkola lub na wycieczkę. Zachwyci niejedno dziecko.


Zestawienie opracowano w oparciu o informacje porównywarki cen nokaut.pl
i ukazuje preferencje zakupowe internautów. 
 

Katagoria: rankingi tornistrów, plecaków, toreb szkolnych, TOP5
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1859  razy.